Понеділок, 17 Червня, 2024

Поїзд Київ – Рахів знову зупинятиметься у Тернополі

З 18 грудня «Укрзалізниця» запускає потяг Київ – Рахів через Тернопільську область. Раніше квитки на поїзд розкуповували за місяць, пише “ternopil-future.com.ua“.

«Гуцульщина» знову у Тернополі

По Тернопільщині поїзд №357/358 знову курсуватиме через Чортків, Копичинці, Товсте, Хоростків, Заліщики. Раніше потяг прибував до Тернополя вночі, але графік хочуть змінити навесні 2021 року.  

Більшість поселень області залишились без сполучення з різними містами України. В основному, пасажирами потяга №357/358 Київ – Рахів є студенти, які навчаються в столиці. На час карантину більшість виконують завдання дистанційно, тому маршрут став не надто актуальним. Проте в охочих поїхати до Києва чи інших міст, такої можливості не було.

Місцева депутатка Євгенія Кравчук розповідає, справа не у карантині. Розповідає, що колію у Тернополі довго ремонтують. Через це не могли запустити поїзд Київ – Рахів раніше. Залізничний маршрут Тернопіль – Заліщики востаннє ремонтували за часів Австро-Угорської імперії. Старовинність приваблювала туристів, але інфраструктура колії була небезпечною для пересування. Ремонт залізничного маршруту Тернопіль – Заліщики планують завершити до середини грудня цього року.

В «Укрзалізниці» акцентують увагу на дотриманні протиепідеміологічних заходів. Кожен пасажир повинен мати з собою маску, користуватися антисептиком у вагоні. Працівники змінили процес прання постільної білизни. Провідники регулярно проходять медогляд і забезпечені всіма необхідними засобами індивідуального захисту.

При вході на вокзал всі люди також проходять температурний скринінг. Перед посадкою у вагон пасажир має надіти захисну маску, далі провідник виміряти температуру. В «Укрзалізниці» рекомендують зменшити пересування всередині поїзда заради власної безпеки.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.