П’ятниця, 24 Травня, 2024

Тернопіль закупив нові комфортні автобуси

Тернопіль продовжує розвивати мережу громадського транспорту. В місті чекають на поставку 15 нових великих автобусів. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі розповів мер Сергій Надал. Повідомляє «Ternopil-future».

За словами мера, найближчим майбутнім Тернопіль має намір відмовитися від застарілих маршруток, замінивши їх на сучасний та комфортабельний транспорт.

Нові автобуси закуплять в рамках співпраці з Європейським інвестиційним банком. Як запевнив Сергій Надал, це лише перші кроки. Європейський інвестиційний банк виділить Тернополю 2 мільйони євро на реалізацію проєкту. Завдяки цьому оновиться рухомий склад автобусного парку «Міськавтотранс».

Варто додати, що транспортна реформа стартувала в Тернополі ще у 2019 році. Місто закупило першу партію автобусів марки «МАЗ-206». Двадцять транспортних засобів були в новому стані і вже курсують вулицями Тернополя.

Автобуси прибули з Білорусі, вони досить маневрені, довжина складає 9 метрів. Один автобус може одночасно перевозити 50 людей. Окрім цього транспорт є низько підлоговим, що досить комфортно для перевезення маленьких дітей на візочках та пересування людей-інвалідів.

Слід зазначити, що автобуси виготовили на Мінському автобусному заводі. Низько підлоговий транспорт працює на двигуні Mercedes-Benz. Тому, автобуси є екологічно безпечними і повністю відповідають стандарту Євро-5. Загалом транспортні засоби укомплектовані лише німецькими та американськими запчастинами.

Автобуси цієї моделі отримали позитивні відгуки, адже їх використовують в країнах Балтії та Казахстану. Головна причина чому Тернопільська міська рада закупила саме ці транспортні засоби є те, що вони за комплектацією нічим не поступаються німецьким автобусам «Неоплан», однак вартість є значно меншою.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.