Вівторок, 25 Червня, 2024

В Тернополі на найбільш завантажених ділянках змінять напрямок руху

Кожного дня тернополяни, аби дістатися на роботу змушені долати кілометрові затори та втрачати час в дорозі. Тому, в міській раді запропонували змінити дорожній рух на найпроблематичніших ділянках. Про це розповіли в прес-службі державного органу. Повідомляє «Ternopil-future».

Мер Тернополя Сергій Надал дав завдання спеціалістам вивчити цю проблему та надати свої варіанти її вирішення.

За словами міського голови, на найбільших перехрестях, вузлах, об’їздах та автодорогах, якими тернополяни найчастіше користуються, щоб дістатися на роботу, запровадять імітаційне транспортне моделювання.

Для допомоги запросили спеціалістів німецької компанії «А+С Україна». Вони дослідять усі найбільш завантажені  дороги міста та на основі цього створять оптимальну в українських реаліях схему організації дорожнього руху.

Усі варіанти організації руху транспорту на основі цього представлять на розгляд тернополян через відео-презентації в 3D-форматі. Сергій Надал закликав жителів міста приєднатися до розроблення схем та надати свої пропозиції.

Варто додати, що з 27 серпня в Тернополі офіційно відкрили Гаївський міст, де тривалий час проводилися ремонтні роботи. Міст давно перебував в аварійному стані і два роки тривали роботи з його реконструкції.

Фактично міська влада проводить будівництво нового мосту, повністю замінюючи усі комунікації. Щоправда, шляхопровід відкрили лише частково, щоб мати змогу пропускати транспортний потік.

Тепер водії матимуть можливість об’їжджати Тернопіль через міст. Це дозволить значно розвантажити дороги міста. Наразі точна дата завершення усіх робіт на мості невідома, оскільки це залежить від обсягу фінансування. Лише за два роки з міського бюджету на Гаївський міст виділили 50 мільйонів гривень.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.