Вівторок, 25 Червня, 2024

Де купити тепловізор у Тернополі?

Тепловізор – це високоточний пристрій, що дозволяє чітко бачити будь-які об’єкти, які виділяють тепло.

Наразі все більше тернополян цікавляться тепловізорами. Пропонуємо їм ознайомитись з основними характеристиками і нюансами вибору тепловізорів.

Можливості тепловізорів

Сучасні тепловізори можуть:

  • підключатися до гаджетів, що працюють на базі операційних систем iOS та Android;
  • записувати відео;
  • мати обсяг пам’яті розміром у кілька гігабайт;
  • мати вбудований редактор відео, що дозволяє монтувати зняті кадри в один кліп;
  • визначати відстань до об’єкта;
  • працювати за несприятливих погодних умов;
  • функціонувати як вночі, так і вдень, на відміну від приладу нічного бачення.

Тепловізори можуть використовувати різну відстань для виявлення об’єкта. Так, популярний HikMicro LYNX Pro LH25 (HM-TS03-25XG/W-LH25) здатний “побачити” людину або тварину на відстані до 1800 м. Все це він фіксує в інтегрованій пам’яті розміром 8 Гбайт.

Така ж дальність огляду у дорожчої моделі Pulsar Helion 2 XP50 PRO. Вона дозволяє отримати деталізовану картинку місцевості навіть під час дощу та у тумані. До його характеристик входять: 16 Гбайт пам’яті, 8 колірних палітр дисплея та стадіометричний далекомір.

Як вибрати тепловізор?

Мешканці Тернополя можуть обрати тепловізори в інтернет-магазині компанії “Grand Pulsar”. Тут для кожної моделі складено докладний опис із переліком її характеристик та фотографіями. Всі тепловізори мають гарантію якості. 

При виборі тепловізора слід враховувати параметри:

  1. Дисплею. Чим більша роздільна здатність, тим чіткішою буде картинка. Якщо потрібно спостерігати за стаціонарними об’єктами, цілком достатньо частоти 9 Гц, а цілі в динаміці краще розглядати при частоті не менше 30-50 Гц.
  2. Матриці. Від матриці безпосередньо залежить якість одержуваного зображення. Середній показник – це 240х180 пікселів, його цілком достатньо для аматорського використання. 384х228 пікселів – параметри професійної техніки. 
  3. Об’єктива. Основні параметри об’єктива, які варто врахувати при покупці – це поле зору та діаметр об’єктива. Професійні моделі мають оптику 50 мм і більше. 

Крім тепловізорів, на сайті компанії “Grand Pulsar” жителі міста Тернополя можуть обрати тепловізійні приціли, а також супутні товари та аксесуари.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.