Понеділок, 17 Червня, 2024

Американська компанія Forte Group у Тернополі 

Останні кілька років у Тернополі спостерігається тенденція у розвитку ІТ-сфери. Згідно з підсумками за 2021 рік, в Україні вона зросла аж на 36%, а кількість спеціалістів з 244 тисячі збільшилася до 285 тисяч. Це, звісно, позитивно впливає на економіку країни в цілому й сприяє активному розвитку цією сфери на теренах нашої держави. Далі на ternopil-future.

Розвиток ІТ-сфери зачепив і Тернопіль. Так, він не є одним із найрозвиненіших українських міст у цій сфері, проте останнім часом тут спостерігається різке збільшення іноземних ІТ компаній. Це супроводжується  відкриттям нових офісів в центрі міста, збільшення кількості працівників й залучення іноземних фахівців. 

Forte Group працює у Тернополі з 2013 році. Їх офіс розташований неподалік центральної частини міста, на вулиці Торговиця. Працівниками цієї компанії є більше ніж 170 тернопільских спеціалістів. Основна їх діяльність- створення якісної продукції, тестування тощо. Вже близько 9 років вони залишаються одними із найкращих у Тернополі.  

Forte Group у Тернополі

Вже близько 9 років  у Тернополі працює офіс американської компанії Forte Group за адресою вулиця Торговиця 32а. Його було відкрито ще у 2013-ому.  Основна діяльність компанії- надання якісних послуг на замовлення з програмного забезпечення. У цьому задіяно більше ніж 170 тернопільських фахівців з ПЗ та тестування. Їх клієнтами є одні з найбільших і найвідоміших світових компаній. Діяльність Forte Group спрямована, перш за все, на сфери освіти, телекомунікації, фінансову, юридичну та багато інших. Вони охоплюють всі найважливіші галузі, що оточують людину, роблячи їх більш простішими й доступнішими з додаванням технологій. 

Джерело: Forte Group

Американська компанія входить до складу громадської організації Ternopil IT-Cluster, що займається розвитком  ІТ-спільноти міста, а також підняттям її на якісний рівень. Кластер об’єднався з метою вирішення питань цих компаній, впровадження некомерційних проєктів і задля об’єднання однодумців у цій сфері діяльності. Дуже часто компанія Forte Group влаштовує безкоштовні курси з можливістю працевлаштування у майбутньому. Основний напрямок роботи- це розробка, тестування та підтримка програмного забезпечення для компаній, що знаходяться на американському ринку. Їх технологіями розробки є Java,iOS, Android,Python та інші. 

Про компанію Forte Group

Компанію заснував ще у 2000 році Стів Крейнін. Спочатку це була невеличка організація, де працювало кілька технологів та інженерів. Вони зосереджувалися на QA, або забезпечені якості. Quality Assurance є сукупністю заходів, що охоплюють всі етапи розробки, випуску та експлуатації програмного забезпечення. Протягом усього свого існування на ринку ІТ, компанія Forte Group зазнавала змін і вдосконалень. Станом на сьогодні, там працює понад 700 кваліфікованих фахівців у 11 офісах США, Польщі, Аргентині, Україні тощо. Один із них розташований у Тернополі. 

Джерело: фото cloudfresh

За понад 20 років праці, компанії вдалося втілити у життя чимало важливих проєктів. Вони створили чудове програмне забезпечення, користувачами якого є більше 9 мільйонів людей. Forte Group продовжують плідно працювати у різних куточках світу. Їх глобальні офіси охоплюють три континенти, а працівники є справжніми професіоналами. Тепер це міжнародна компанія, яка займається аутсорсингом ІТ-послуг. ЇЇ клієнтами є найвідоміші іноземні замовники, наприклад: Tinder, Follet, Sphera, Relativity та інші. 

Основна сфера діяльності 

Основна сфера діяльності Forte Group зосереджується навколо розробки програмного забезпечення, управлінні продуктами, тестуванні та забезпеченні якості. Компанія надає свої послуги середнім і великим підприємствам. Найчастіше її клієнтами є дуже відомі світові корпорації. Вони допомагають їм створити якісний продукт з нуля, який би охопив велику кількість споживачів, а також розширити можливість вже готової продукції.  

Джерело: фото Medium

У цьому замовникам допомагає команда кваліфікованих професіоналів. Незначна їх частина знаходиться у Тернополі, де успішно працює та підтримує програмне забезпечення американських компаній, а також займається створенням й тестуванням продукції. Основна увага зосереджена на новітніх технологіях Java, JavaScript (React.js, Node.js), .NET тощо. Важливе місце посідає також розробка мобільних додатків і програм. 

Навчання у Тернополі від Forte Group

Важливим залишається розвиток і навчання у сфері інформаційних технологій. Зараз ця галузь є однією з провідних у світі. Тому такі великі компанії як Forte Group влаштовують курси, після завершення яких є вірогідність стати частинкою великою ІТ-спільноти й залишитися працювати у компанії. Дуже часто вони є безкоштовними, і це неабиякий плюс, адже не так багато відомих ІТ-компаній готові надавати якісний продукт просто так. А так, як навчання у цій сфері не є дешевим, айтішникам варто брати до уваги такі “події”. 

Один із таких пройшов у Тернополі в 2021 році. Він тривав усього 2 місяці. Цей курс спрямовувався перш за все на тих, хто вже мав певні знання й навички, а тому прагнув розпочати свою кар’єру у сфері ІТ. Перевагою є те, що найкращі слухачі мають змогу працевлаштуватися у такі компанії як Forte Group й отримувати гідну заробітну плату, а також розвивати свої вміння й просуватися по кар’єрній сходинці. 

Курси по ІТ у Тернополі влаштовують дуже часто. Зараз користується популярністю онлайн формат, тому бажаючі без проблем можуть стати його відвідувачами не виходячи з дому. Щоб дізнатися про ті чи інші актуальні події, курси та тренінги по інформаційним технологіям, варто відвідати відповідні спільноти, наприклад Ternopil It Cluster . Тут дуже часто з’являється інформація про заходи у житті ІТ-спільноти, що проходитимуть в найближчому майбутньому. 

Можливості для початківців у сфері ІТ

Насправді, Forte Group надає чудові можливості початківцям у сфері ІТ. У 90-х і на початку 2000-х таких можливостей для спеціалістів як зараз не існувало, тому навчатися потрібно було лише у вишах. Зараз уся система дуже змінилася. Щоб стати класним спеціалістом, не обов’язково закінчувати вищий навчальний заклад. Деякі курси зможуть надати гідні знання, які не поступатимуться тим, що навчають в університеті. Проте це не означає, що не потрібно здобувати вищу освіту. Для багатьох досі це є обов’язковим пунктом у подальшій діяльності. 

Компанія Forte Group володіє підрозділом освітньої ініціативи Forte Knowledge. Він спрямований на розвиток і просування технологічних знань на безкоштовній основі.  Підрозділ було засновано у 2010 році зі штаб-квартирою у Чикаго. Forte Knowledge спеціалізується на наданні освітніх послуг за потреби компанії Forte Group. Ці знання і навички повинні відповідати потребам ринку, який дуже стрімко змінюється. 

На його базі вже декілька років проходять безкоштовні курси для початківців. Двічі на рік влаштовують по тестуванню програмного забезпечення, Android та iOS розробці, Talent Management тощо. Також після завершення безкоштовних курсів можна працевлаштуватися у Forte Group. Співробітники цього закладу допомагають новачкам розвивати свої навички у сфері ІТ. Також є можливість стажування, завдяки якому фахівці знаходять дуже швидко робоче місце. Що цікаво, ці курси направлені не тільки на новачків у цій індустрії, але й вже працюючих професіоналів. 

Forte Group націлені на результат, створення якісної продукції та підготовці кваліфікованих працівників, що будуть задіяні у сфері інформаційних технологій. Тому вони дають змогу реалізувати свій творчий потенціал у технологіях, які орієнтовані на сучасний ринок. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.