Середа, 22 Травня, 2024

IT Step Академія – школа стартапів у Тернополі

Сучасний світ неможливо уявити без комп’ютерів та інших гаджетів, які давно із засобів розваг перетворилися на робочі інструменти. Саме професії в IT-сфері останніми роками є найпопулярнішими серед випускників. Повідомляє “Ternopil-future”.

Філія Академія IT Step у Тернополі

Академія IT Step протягом багатьох років успішно працює в Тернополі. Її випускники отримали ґрунтовні знання, навчилися розробляти власні стартапи та змогли знайти роботу за обраною освітою.

В Академії можна здобути декілька видів освіти, серед яких вища та шкільна освіта за IT-напрямком. Здобувачі вищої освіти опановують спеціальності графічного дизайну, кібербезпеки та програмування. Велику увагу приділяють практичним заняттям, що має великий позитивний вплив в майбутньому при пошуку роботи.

Вкінці курсу студенти розробляють власний стартап, який захищають в присутності комісії. До складу комісії обов’язково запрошують фахівців у сфері ІТ-індустрії. З другого курсу студенти отримують унікальну можливість одночасно навчатись та проходити практику у відомих ІТ-компаніях. Ті тернополяни, які найкраще себе проявлять, мають чудовий шанс отримати престижну роботу.

Багатьом випускникам Академії одразу після завершення курсів вдається працювати за омріяною професією. Своєю історією успіху поділився тернополянин Петро Красицький. Він працює тестувальником програмного забезпечення в компанії TestMatick. До його безпосередніх обов’язків входить робота з логами, тестування сторі та функціональне тестування.

За словами Петра Красицького, оскільки його не влаштовувала робота, на якій він працював, чоловік вирішив спробувати свої сили в абсолютно новій професії в IT-сфері. Найбільше його зацікавив напрямок тестування програмного забезпечення, на якому тернополянин остаточно і зупинився.

Ще одному тернополянину Юрію Старості вдалося не лише знайти роботу мрії, але й заснувати власну компанію. Після завершення навчання він отримав посаду SEO-спеціаліста в одній з компаній, а згодом відкрив власну справу. Фірма тернополянина займається розробкою і просуванням сайтів

Мала Комп’ютерна Академія для дітей

У складі Академії IT Step працює Мала Комп’ютерна Академія, де опановують знання діти від 7 до 14 років. Комп’ютерні курси є чудовим способом урізноманітнити позашкільне дозвілля дитини.

Для того, щоб школяр використовував комп’ютер не лише як інструмент розваг, але й міг повноцінно взаємодіяти з технікою, необхідно виробити ряд корисних навичок.

Завдяки комп’ютерній освіті ваша дитина зможе усвідомити всі сучасні переваги, що надають знання техніки. Також це дозволять школярам стати більш самостійним, адже заняття такою дорослою справою суттєво додає впевненості у собі та підвищує самооцінку.

Достатня обізнаність з комп’ютерною технікою дозволить дитині вже у юному віці визначитися з майбутньою професією. До того ж додаткові знання сприяють поліпшенню успішності в школі та й загалом на загальний розвиток.

Зазвичай після проходження навчання школяр перестає сприймати комп’ютер лише як розвагу і розуміє, що перш за все техніка є способом інтелектуального розвитку.

Заняття в Малій Комп’ютерній Академії дозволяють юним тернополянам ознайомитися з такими популярними на IT-ринку професіями як розробник сайтів, програміст чи дизайнер. Всі уроки проходять у формі практичних та ігрових занять. Наприклад, школярі опановують знання як створити власні ігри та розробити сайти, змоделювати 3D-об’єкт і надрукувати його на спеціальному принтері.

Школярі навчаються в невеликих групах в сучасних комп’ютерних класах. Кожна дитина має окремий комп’ютер, на якому може опрацьовувати власні проєкти та представляти наукові роботи перед керівником та класом.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.