Середа, 22 Травня, 2024

Чим займається компанія ELEKS у Тернополі?

У Тернополі працює більше 20 ІТ-компаній. Серед них значну частину становлять аутсорсингові, або ті, що надають в “оренду” свій персонал. Однією з таких є ІТ компанія ELEKS, що працює у Тернополі з 2007 року, про це йдеться на їх офіційній сторінці. Вона спеціалізується на розробці програмних продуктів, консультуванні тощо. Офіс ELEKS у Тернополі розташований на вулиці Оболоні. Там кожного дня трудяться більше 100 кваліфікованих спеціалістів. Проте мало хто знає, в чому саме полягає специфіка роботи цієї компанії. Далі на ternopil-future.

ELEKS у Тернополі

Компанія ELEKS у світовій індустрії з 1991 року. Та у Тернополі вона з’явилася лише у 2007 році. До сьогодні в місті працює їх офіс. Там трудиться близько 120 ІТ-спеціалістів. Усього в компанії  ELEKS на території усієї України нараховується більше 1000 фахівців. Їх спеціалізація є досить широкою. Це переважно .NET, JS, Java та Mobile (iOS, Android, Xamarin). Чільне місце посідає розробка додатків, баз даних і тому подібне. 

Джерело: фото ELEKS Ternopil

У Тернополі працюють розробники, інженери, бізнес-аналітики тощо. Усі працівники залучені у великі світові й українські проєкти, які мають вагоме значення у подальшій життєдіяльності багатьох важливих установ. Вони становлять більше 20. Для того, щоб робота приносила хороший результат, у Тернополі облаштували спеціальну робочу зону та окремий офіс. Він є досить світлим і просторим. Тут знаходиться тренажерний зал, де кожен може відвідати заняття з Fly-йоги. Всі робочі місця є просторими і зручними, що сприяє більш комфортному і приємному робочому процесу. 

Джерело: фото ELEKS Ternopil

Позитивним моментом є і всебічний розвиток працівників. Цьому, безпосередньо, впливає і сама компанія. Усі фахівці не тільки залучені у робочий процес, але й відвідують зібрання або зустрічі, експертні бесіди у їх офісі в Тернополі. Це сприяє не тільки навчанню, але й розвиває творче мислення. Що цікаво, за результатами голосування читачів на ресурсі DOU, у Тернополі було обрано найкращими працедавцями саме компанію ELEKS. Їх офіс розташований за адресою вулиця Оболоня, 49. 

Історія заснування компанії 

Компанія ELEKS посідає чільне місце в ІТ-індустрії вже більше 30 років. Її було засновано ще в 1991-ому, у той час, коли інформаційні технології розпочали активно проникати на світовий ринок. Що цікаво, компанії, які були створені ще на початку розвитку цієї сфери, зараз є одними з найбільших і найвагоміших у галузі ІТ. Зараз ELEKS надає послуги з розробки програмних продуктів, консультування та забезпечення контролю якості. 

Спочатку це було невеличке комунальне підприємство. Головний офіс знаходиться у місті Таллін, столиці Естонії. Тоді ж її спеціалісти займалися розробкою власних програмних продуктів для енергетичних підприємств. Через деякий час, наприкінці 90-х, компанія розпочала працювати на ринку аутсорсингу. Аутсорсингом називають передачу компанії частини її завдань або ж процесів стороннім виконавцям. Це все здійснюється на умовах субпідряду. Зараз аутсорсингові компанії є одними з найпопулярніших у світі. Вони дуже поширені й у Тернополі. На сьогодні послугами ELEKS користуються більше 200 компаній-замовників з усього світу. Клієнтами є Havas, Phoenix, Xyleme, Jersey тощо. Головною індустрією розробки ELEKS є сфера фінансів, безпеки, медицини, медіа, роздрібної торгівлі та інше. 

Джерело: фото ELEKS

Компанія представлена в Україні. Її офіси знаходяться у Львові, Тернополі, Києві та Івано-Франківську. Торгові представництва розташовані в багатьох європейських країнах: Польщі, Німеччині, Великій Британії тощо. Зараз вони проникли навіть у США, Саудівську Аравію та Канаду.  

Засновником компанії є українець Олексій Скрипник. Підприємство ТзОВ “ELEKS” вдалося заснувати разом із батьком і матір’ю. З 1991 по 2000-ий рік перебував на посаді технічного директора. А до 2010 – генеральний директор компанії. Склав повноваження через його обрання у народні депутати України. 

Джерело: фото ELEKS

Компанія ELEKS входить у ТОП найкращих аутсорсингових компаній світу. І це зовсім не дивно. Послугами ELEKS користуються найвідоміші  іноземні замовники. Їх партнерами є такі компанії, як: Microsoft Corporation, IBM, Intel Corporation та інші. ELEKS є повноправним членом Асоціації IT Ukraine. Це українське профільне об’єднання ІТ-компаній, що ставлять за свою мету розвиток цієї галузі на території України. Вона об’єднує 72 корпорації. А ще ця аутсорсингова компанія є партнером Європейської бізнес асоціації та Асоціації Українських Розробників. Європейська Бізнес Асоціація є організацією міжнародного бізнесу в Україні. Заснували її у 1999 році. 

За таке тривале перебування в ІТ-індустрії, якісні послуги й кваліфікованих працівників, ELEKS неодноразово отримував нагороди. Для будь-якої компанії це є неабияким показником професіоналізму та те, що варто й надалі рухатися у цьому ж напрямку, удосконалюючи при цьому свої знання та навички. Неодноразово ELEKS посідав одне з перших місць серед найкращих роботодавців України та ІТ-компаній світу. 

За версією “Forbes Україна” у 2022 році аутсорсингова компанія посіла 7-ме місце в рейтингу. 

Можливості для початківців у ELEKS University

Початківцям у сфері ІТ компанія ELEKS надає чудові можливості для подальшого професійного розвитку. Як і будь-яка інша схожа корпорація, вони зацікавлені в кваліфікованих фахівцях які надаватимуть якісні послуги. Так, ELEKS University пропонує студентам навчатися на безкоштовних курсах на конкурсній основі. Тут можна вдосконалити свої навички не тільки спеціалістам, але й студентам та ІТ-ентузіастам. 

Після завершення навчання в ELEKS University є велика вірогідність залишитися працювати в компанії. У Тернополі також проводяться схожі курси. Вони спрямовані на бізнес аналітиків, PM, QA тощо. Також є можливість навчатися за мультимовною програмою для для девелоперів. Загалом знання та навички, які тут нададуть стануть чудовою основною для подальшої діяльності в ІТ-сфері. Про всі доступні курси можна довідатися на Facebook сторінці компанії, або ж на їх офіційному сайті. 

Джерело: фото ELEKS

Курси і навчання в сфері інформаційних технологій від ELEKS є чудовим вкладом у розвиток ІТ-освіти загалом. ELEKS University тісно співпрацює з Українським католицьким університетом, Національним університетом імені Івана Франка, Львівською академічною гімназією та Львівським фізико-математичним ліцеєм. У 2016 році їх діяльність здобула визнання високого рівня освітнього процесу, за що отримали ще одну нагороду HR IT Best Practice Award. 

Чому варто розглядати курси для професійного розвитку?

Схожі курси є обов’язковими для подальшої роботи спеціалістів у сфері ІТ. Так, як ця галузь останні кілька років успішно розвивається в Україні, кількість айтішників стрімко зросла. Як-не-як важливо отримати хороші знання, які можна успішно використовувати у подальшій діяльності. Переваг у таких курсів є чимало. Перш за все це те, що там можна отримати знання за короткий термін, почути про практичний досвід, плюси і мінуси професії від тих, хто в ній перебуває тривалий час, а також те, які є можливості для розвитку ІТ-кар’єри. Це є ключові питання, з якими повинні ознайомитися початківці, перш ніж починати працювати в цій сфері, адже через незнання багато хто просто розчаровується в ІТ. 

Джерело: фото ELEKS

Звісно, що такі курси потрібно обирати дуже ретельно, щоб не помилитися, адже, на жаль, не всі вони дають необхідні знання. Так, як ця індустрія дуже стрімко піднялась в Україні, ринок буквально переповнився усілякими тренінгами, семінарами, школами, що пов’язані зі сферою ІТ. Проте не всі вони є якісними. А якісна освіта – це база, що допоможе у майбутньому фахівцю правильно розставити пріоритети й збудувати чіткий план того, що потрібно зробити аби стати у цій галузі найкращим. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.