Середа, 24 Квітня, 2024

“Golden-Web Digital”: тернопільська студія у сфері цифрового контенту і маркетингу

З розвитком цифрових технологій більшість компаній почали використовувати інтернет для просування свого бізнесу та як основний канал продажу. На допомогу їм прийшов цифровий маркетинг. Він передбачає використання всіх видів цифрових каналів для розкрутки власної справи.

У Тернополі з 2015 року компанія “Golden-Web Digital” веде активну діяльність у сфері інтернет-маркетингу. Її фахівці спеціалізуються на розробці креативних ідей для розвитку бізнесу, пише ternopil-future.com.ua.

У чому полягає особливість “Golden-Web Digital”?

“Golden-Web Digital” вже кілька років успішно застосовує цифрові технології для просування у всіх сферах бізнесу. ІТ-компанія вигадує і втілює в реальність різноманітні ідеї. Їх основна мета – зробити видачу ресурсів в Інтернеті якісною та зручною. Над хорошим результатом щодня працює команда провідних фахівців, це, зокрема: дизайнери, розробники, бренд-менеджери тощо. 

Джерело: фото dalistrategies.com

Продукт “Golden-Web Digital” успішно працює на українському та міжнародному ринках. ІТ-компанія співпрацювала й реалізувала чимало проєктів з України та країн Європи. Перевагою є їх багаторічний досвід роботи у цифровому маркетингу. За декілька років вони зарекомендували себе як професіонали своєї справи. 

“Golden-Web Digital” налагодили співпрацю з українськими навчальними закладами, і готові приймати на практику студентів, що бажають в майбутньому пов’язати своє життя з ІТ. Тому, крім створення якісного продукту в сфері інформаційних технологій, їх метою є також виховання кваліфікованих спеціалістів, що гідно представлятимуть український ринок, розвиватимуть його і створюватимуть якісний продукт для успішного ведення бізнесу. 

Які послуги надає компанія?

Компанія займається розробкою сайтів мовою програмування Python під ключ, SEO просуванням, SMM і таргетингом. 

Проєктування сайту – це важливий процес, який має особливе значення для розвитку бізнесу. Проєктування потребує величезної кількості уваги, часу і команду фахівців. 

ІТ-компанія працює не на кількість, а результат. “Golden-Web Digital” зацікавлені, щоб їх продукт приносив прибуток замовнику. Вони спеціалізуються на складних веб-розробках. Це може бути інтернет-магазин, мобільний застосунок, односторінковий сайт-вітрина, сайт-візитка компанії тощо. 

Джерело: фото www.esce.fr 

“Golden-Web Digital” також пропонують послуги з налаштування контекстної реклами в Інтернеті відповідно до потреб і розміру бюджету, комплексного розвитку сайту, за допомогою інструментів SEO, створення фірмового стилю – лого тощо. 

Так як компанія розпочала з просування сайтів в Google, це дотепер складає основу їх роботи. Фахівці “Golden-Web Digital” пропонують достатньо широкий спектр послуг, щоб зробити бізнес ще більш прибутковим.

Преміум-Партнер Google

“Golden-Web Digital” отримали статус “Преміум-Партнера Google”. Це одна з небагатьох компаній у світі, що отримала визнання від іноземних партнерів. 

Статус Партнера означає те, що ця компанія вміє створювати ефективний і якісний продукт для своїх клієнтів, сприяє їх успішному розвитку і має відповідні навички у роботі. Так, наприклад, “Golden-Web Digital” підтвердили свої знання, пройшовши курси і успішно склавши іспити з Google Реклами. 

Джерело: фото Arnd Wiegmann/Reuters

Програма Google Partners пропонує 3 рівні учасників. Кожна з них має низку переваг. Щоб отримати статус Партнера компанії, необхідно відповідати вимогам за критеріями: “Ефективності”, “Витрат” та “Сертифікації”. Преміум-партнер є найскладнішим рівнем. Його можуть отримати лише 3% найуспішніших компаній. 

Значок Партнера Google підтверджує, що “Golden-Web Digital” є справді знавцем своєї справи. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.