Неділя, 8 Вересня, 2024

“Crowdin” – тернопільський стартап і новітня платформа, для управління перекладами та локалізації програмних продуктів

У січні 2009 року, на українському ринку з’явилася нова веб-орієнтована платформа для управління перекладами та локалізацією програмних продуктів “Crowdin”. Вона націлена на розробників, менеджерів з локалізації, маркетологів та інших фахівців, задіяних у сфері інформаційних технологій, пише ternopil-future.com.ua.

Що таке “Crowdin” та у чому її переваги?

Творцем “Crowdin” є український розробник Сергій Дмитришин. Розроблена в 2008 році у Тернополі, платформа офіційно з’явилася на ринку через рік. Спочатку це був невеличкий проєкт, радше, хобі, що переросло у велику систему, яка охоплює близько мільйона користувачів з усього світу. Історія успішного стартапу з Тернополя триває  досі. 

“Crowdin” націлений на вирішення проблем автоматизації локалізації програмних розробок. Програмне рішення системи дозволяє компаніям будь-якої платформи прискорювати зростання та охоплювати більше людей з різних країн, керувати перекладом. Це – веб-додаток. 

Веб-орієнтована платформа поділяється на декілька блоків. Це, зокрема, профіль користувача, сторінки проєкту та їх файли, потрібні налаштування тощо. Середовище для перекладу дуже схоже на традиційні засоби проведення автоматизованого перекладу. У “Crowdin” цей важливий процес проходить у декілька етапів.

Джерело: фото crowdin.com

Під час перекладу, учасники проєкту можуть додавати власні правки, побажання, коментувати деякі рядки тощо. Компанія “Crowdin” дозволяє своїм користувачам обрати один із 3-х способів якісного перекладу: запросити власного перекладача, замовити його послуги на платформі, або скористатися послугами професійних фахівців у сфері перекладу. Так, як  “Crowdin” тісно співпрацює з різноманітними перекладацькими агентствами, їх користувачі можуть замовити переклад у агенств за додаткову плату. 

Система “Crowdin” підтримується більш ніж 40 популярними платформами: мобільними, веб і програмного забезпечення. Її користувачами є  “Microsoft”, “Reddit”,  “Ask.fm”,  “Xiaomi”, “Prestashop” та багато інших. Вона успішно реалізується в Італії, Бразилії, Китаї, Японії тощо. 

“Crowdin Space” – простір для навчання 

“Crowdin” розробила спеціальну програму навчання “Crowdin Space”. Це місце, де можна здобути знання і досвід, якими залюбки поділиться компанія. Програма навчання є абсолютно безкоштовною для всіх. 

“Crowdin Space” пропонує активну роботу в команді, знання, яких не отримати у ВНЗ, багато практичної роботи, зокрема, над реальними проєктами, теоретичні знання, знайомство з основними інструментами та багато іншого. 

Джерело: фото crowdin.space 

Навчання “Crowdin Space” з легкістю можна поєднати з роботою, підлаштувати під свій режим. Гнучкий графік дозволяє учасникам самим планувати свою зустріч з менторами. Тривалість програми – 3 місяці. Програма поділена на 2 рівні, включає теоретичну і практичну частини. 

Викладачі “Crowdin Space” – професіонали своєї справи, з багаторічним досвідом у галузі. Сам процес навчання проходить офлайн, в офісі, у центрі міста. По завершенню, всі учасники отримають сертифікат “Crowdin Space”, який стане підтвердженням здобутих навичок і знань. Програма передбачає подальше швидке працевлаштування. 

Джерело: фото з спільноти у Facebook Crowdin Space

Навчання за програмою “Crowdin Space” не передбачене для зовсім початківців у галузі. Щоб стати учасником, необхідно мати певні технічні навички, зокрема, володіти програмуванням і алгоритмізацією, знати англійську мову на рівні читання технічної документації, а також базові математичні знання з теорії ймовірності та аналізу. 

Однак, для початку, необхідно заповнити анкету, виконати тестове завдання і пройти співбесіду. Якщо пощастить, фахівці з “Crowdin Space” самі зателефонують учаснику з пропозицією долучитися до безкоштовного навчання. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.