Понеділок, 17 Червня, 2024

ІТ-компанія MagneticOne Group

Чимало ІТ-компаній, що представлені у Тернополі, є іноземними. Лише незначна частка- власне українські. Декілька років поспіль спостерігається збільшення об’єму українського ІТ-ринку. Наша країна має значні переваги  у цій галузі порівняно з найближчими країнами-конкурентами. Це, перш за все у тому, що тут представлений найбільший ринок праці, а також велика кількість випускників з цією спеціальністю. Це призводить до збільшення ІТ-компаній на теренах нашої держави, зокрема у місті Тернополі. Далі на ternopil-future.

Історія MagneticOne Group

MagneticOne Group- це ІТ-компанія, що була створена у Тернополі в 2001 році. Вже більше 20 років вона успішно перебуває на ринку праці й створює якісну продукцію, про це йдеться на їх офіційному сайті. Тут працює більше 80 спеціалістів з різного спрямування. Це команда талановитих спеціалістів, програмістів, QA, менеджерів технічної підтримки та інтернет-маркетологів.

Компанія займається розробкою продукції в областях електронної комерції, CMS та CRM-систем. Також вони створюють рішення для муніципальних органів. Ще одна специфіка роботи MagneticOne Group – розробка мобільних додатків. Офіс компанії розташований у Тернополі, за адресою вулиця Бродівська 5Б. 

Власник ІТ-компанія Руслан Савчишин 

Руслан Савчишин є інвестором і founder групи компаній MagneticOne Group. Технологіями почав цікавитися ще в ранньому віці, про це дізнаємося з особистого блогу. Вищу освіту здобув у ЗУНУ, де навчався на факультеті комп’ютерних інформаційних технологій. Першим бізнесом Руслана Савчишина є ІТ компанія MagneticOne. Проте перед цим засновник працював як позаштатний працівник, де набув чималого досвіду. Дуже скоро ІТ компанія MagneticOne перетворилася на групу компаній. Зараз їх є більше 15. На цьому її розвиток не зупиняється, а навпаки. Руслан Савчишин координує роботу групи, а також шукає шляхи зміцнення компанії на світовому ринку.  

Джерело: фото MagneticOne Group

Попри комерційну діяльність, яка становить вагому частку в житті Руслана Савчишина, активно займається благодійністю. Зокрема, є засновником Благодійного фонду MagneticOne.Org. Її основне спрямування- просвітництво і допомога дітям. 

Джерело: фото MagneticOne Group

Бренди  MagneticOne Group

MagneticOne Group є групою ІТ компаній. Вони займаються створенням продуктами різного спрямування. Компанія виконує замовлення не тільки в межах України, але й надає послуги іноземним замовникам. Вона є лідером у своєму сегменті на ринку США, Європи тощо. 

Однією з найдавніших є компанія MagneticOne. На ринку вона вже більше 15 років. Спеціалізується на розробці програмного забезпечення. Її продукція є дуже популярною та затребуваною на світовому ринку. 

Джерело: фото MagneticOne Group

MagneticOne Mobile- ще одна компанія бренду MagneticOne Group. Основна діяльність- розробка мобільних додатків для систем CRM. Визначення CRM розшифровується як Customer Relationship Management. В перекладі це означає “управління взаємовідносинами з клієнтами”. Ця система допомагає контролювати всі канали комунікацій з клієнтами, а також автоматизувати продажі. Досягненнями MagneticOne Mobile є те, що завдяки їм підтримується більше 30 CRM і відбувається підтримка Android / iOS. Варто зазначити, що компанії, які займаються розробкою мобільних додаток чи ігор зараз є дуже актуальними й затребуваними. 

Ще одним продуктом, який входить до MagneticOne Group є MagneticOne   MT. Вони займаються підвищенням ефективності і якості роботи органів місцевої та державної влади. Це відбувається завдяки додавання сучасних технологій. Таким чином, вдається зробити цей процес більш простішим. Це і є основною метою MagneticOne MT. Вони зацікавлені в тому, аби якнайширше впроваджувати геоінформаційну систему в кожну сферу діяльності. У майбутньому такі дії призведуть до полегшення життя.

Джерело: фото MC.today

Брендом MagneticOne Group є TalentOne. Вони пропонують свої послуги рекрутингу в сфері ІТ. Рекрутингом називають підбір персоналу в штат компанії або ж під замовлення клієнта у випадку рекрутингового агентства. Пошуки TalentOne є сучасними і ефективними. Вони використовують при цьому нетворкінг, SMM, власну базу та багато інших методів. SystemOne надає професійну, якісну та надійну технічну підтримку. Їх основними напрямками роботи є дизайн мережі, швидкість web-сайтів, проєктування, обслуговування ПЗ тощо. ManageOne допомагає іншим компаніям з MagneticOne Group досягти поставлених цілей, використовуючи при цьому більш ефективний спосіб. За своє тривале існування, ManageOne вдалося досягти певних висот. Це, наприклад, управління більш ніж 20 компаніями. 

ManageOne  займаються розробкою та впровадженням системи управління, створеною індивідуально для кожної компанії. Ще вони вдосконалюють інструменти аналізу, займаються обробкою статистичних даних і тому подібне. Уся робота ManageOne направлена на досягнення високих результатів. 

Насправді, дуже важко перелічити всі бренди MagneticOne Group. За більш ніж 20 років свого існування, цій ІТ-компанії вдалося створити чимало корисних продуктів, які спрямовані на покращення життєдіяльності, розвиток бізнесу та впровадження технологій у сфери людського життя. 

Навчання у MagneticOne Academy

Навчання в ІТ-сфері є одним із найпопулярніших на сьогодні. Цій галузі вдалося проникнути у всі сфери людського життя, що призвело до стрімкого злету індустрії у світі. ІТ-спеціалісти потрібні завжди і всюди. Без них не може обійтися жодна компанія. Тому при вступі у виш, чимало абітурієнтів обирають саме цю галузь. Багато з них, після здобуття вищої освіти, знаходять роботу в іноземних великих компаніях. Перевагою цієї роботи є і її високооплачуваність, щоправда, не скрізь. Але цей фактор є провідним у виборі майбутньої професії.

Популярною є не тільки вища освіта, але й курси, зокрема при великих ІТ-компаніях. Це практикується вже дуже давно, тому вибір, насправді вражає. При MagneticOne Group існує Академія. Компанія MagneticOne Academy займається створенням навчальних онлайн-курсів, які є не тільки ефективними але й актуальними, а ще направлятимуться на запити клієнтів. Академія має на меті допомогти всім бажаючим розвинути свої навички. 

Фото з вільних джерел

Також MagneticOne Group пропонує початківцям у сфері ІТ широкі можливості для подальшого розвитку й професійної діяльності. Зокрема, це можливість стажування у компанії перед початком виконання обов’язків на тій чи іншій посаді. Основна мета стажування- отримати досвід роботи ще під час навчання. Зараз це є одним із головних елементів в умовах сучасного ринку. Насправді, стажування має чимало переваг. Це чудова можливість отримати досвід і професійні навички, які стосуватимуться майбутньої кар’єри. На стажера очікують цікаві можливості й знайомство з бізнес-процесами. Можна спробувати свої сили й реалізувати творчий потенціал. Отримання реального досвіду сприяє не тільки професійному, але й особистісному розвитку і в результаті призводить до підвищення наукової успішності. 

Ще одним плюсом стажування є отримання цінних контактів і рекомендацій. Вони допоможуть отримати роботу або покращити початкову заробітну плату. У MagneticOne Group для стажування  розроблена детальна програма. Перевагою є те, що ця компанія готова брати на роботу новачків у ІТ-сфері, якщо ж є відповідні відкриті вакансії. Насправді, не всі компанії готові до цього. Для багатьох обов’язковим пунктом є наявність досвіду у цій сфері, від цього фактору залежатиме й заробітна плата. Проте, якщо є сильне бажання попрацювати в компанії, обов’язково варто розглядати ті, у яких не є обов’язковим досвід роботи або є можливість стажування.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.