Понеділок, 17 Червня, 2024

Поява нового ЖЕКу в Тернополі та зростання квартплати

Є така приказка: нова мітла по новому мете. Це про прибирання. Велике прибирання і маленьке прибирання. А також про Велике будівництво і маленьке теж. Загалом про владу. Всі знають, що якщо нові люди приходять на великі посади, то вони одразу, що роблять? Правильно міняють усю попередню команду управлінців, заступників, менеджерів на тих, хто їм більше потрібний, з ким їм комфортніше працювати. Ну чи по інших причинах. Можливо меркантильніших. Тобто таких, що дають можливість більше заробляти. І хоча команда мера Тернополя вже працює давно, близько 12 років, але зміни й тут відбуваються доволі часто. Зокрема, ось одна з них, яка має відношення до десятків тисяч тернополян. А саме згортання роботи кількох старих ЖЕКів і поява одного нового. Для чого це було зроблено? Далі на ternopil-future.com.ua.

Як повідомляє видання gazeta1, в Тернополі зросла квартплата на 30-50%. Тобто майже на половину. Частина цього ще не побачили і не відчули змін. Але платіжки вже в дорозі і скоро вас здивують. Чому так сталося? Бо в місті з’явився новий ЖЕК. З адресою офісу в Кременчуці (Полтавська обл.), та 20 мільйонними боргами.

Новий ЖЕК

Раніше квартплата за житло в усіх ЖЕКа міста була приблизно однакова. 4,20-4.50 за метр квадратний. Віднедавна вона зросла майже до 6 грн. Причини зростання – збільшення вартості електрики, зарплат, вартості матеріалів і т.д.

26 серпня відбувся конкурс на обслуговування багатоповерхівок Тернополя. На першому розгляді ряд пропозицій деяких ЖЕКів було відхилено. Зокрема, мова йде про ЖЕКи: «Совр», «Мрія», «КоменергоТернопіль», «Керуюча компанія «Будсервіс» та «Будівельна компанія Полісся Будмонтаж». Розглядали пропозиції 5 вересня (неділя). 10 вересня відбувся другий конкурс на ці ж самі будинки. Пропозиції учасників (згадані вище) були озвучені 16 жовтня в суботу, у державний вихідний день. На засіданні комісії були відсутні голова В. Стемковський, його заступник О. Соколовський. 26 жовтня було оголошено результати з яких стало відомо, що переможцем стала ТзОВ «Керуюча Компанія «Будсервіс» з Кременчука. Результати були затверджені протягом 3-х днів виконавчим комітетом.

Цікаві факти

Територія товариства «Мрія», яке знаходиться в центрі на вулиці Островського, 24, півтора року назад втратило земельну ділянку, на якій знаходилося, через рішення депутатів міськради про зміну цільового призначення цієї землі. А саме тут планується побудувати багатоповерхівку з паркінгом.

Ще один факт. Деякий час назад Сергій Надал звернувся до президента з проханням допомогти з добудовою тернопільської кільцевої дороги. І гроші – 760 млн. з’явилися. Як так сталося? Справа в тому, що кошти на дороги виділяє Міністерство інфраструктури, яким від недавнього часу керує Олександр Кубраков. Він до недавнього часу мав частку в статутному капіталі керуючої компанії «Будсервіс», яка і буде обслуговувати будинки Тернополя.

Отже, в Тернополі продовжують творити дивні справи. Декілька років назад в місто зайшла фірма з Луцька і місто тоді «стало» в снігових заторах. А тепер це очікує сферу обслуговування будинків? 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.