Вівторок, 18 Червня, 2024

В Тернопільській області відбуваються ремонти лікарень та доріг

Тернопільська область як і будь-яка інша в даний час активно розбудовується. Будуються дороги, мости, вулиці, лікарні, спортивні комплекси. Кошти на це надходять з державного бюджету в рамках Великого будівництва чи інших проектів. Зокрема, на днях нардеп від обласного центру заявив, що місто отримало 50 млн. грн. на добудову спортивного комплексу на Злуки 3а. Крім, цього будуються інші об’єкти. Про це детальніше розповість ternopil-future.com.ua.

Як повідомляє Тернопільська обласна адміністрація в даний час в області будівельники та дорожники працюють на різних об’єктах.

Медична сфера

Так, в області відбувається реконструкція 6 приймальних відділень лікарень. Три з них в Тернополі, і ще по одному у великих містах: Чортків, Кременець, Бережани. Зокрема, два з 3-х тернопільських відділень реконструюються за рахунок коштів програми «Велике будівництво». Загалом, кошти виділено на 122 відділення по всій Україні. В Тернополі також проект реалізується за рахунок і місцевого бюджету. На це виділено 4 230,36 млн. грн. Тепер ці приймальні відділення матимуть нові, зручні приміщення, а також окремі входи для автотранспорту, хворих та пацієнтів, які мають інфекційну хворобу.

Дорожні будівельні роботи

Відбуваються роботи і на інших напрямках. Зокрема, в селищі Підволочиськ заплановано провести капітальні ремонти центральних вулиць. А отже місто скоро стане дійсно європейським. Зокрема, здійснять плановий капітальний ремонт дороги Т-20-10 Збараж – Підволочиськ. А це вулиці Тернопільська та Данила Галицького в Підволочиську. Планується замінити дорожнє покриття, внесено зміни до вигляду тротуарів, встановлено освітлення, зупинки, озеленення. Мінус всього цього – буде обмежено рух транспорту.

Також в даний час відбувається ремонт дороги Т-20-01 Бучач – Чортків – Скала-Подільська біля селища Заводське. В цьому селищі розташовано один з найбільших в Україні цукрових заводів. А тому якісна дорога тут дозволить транспорту швидко їхати і доставляти сільськогосподарську продукцію на цукровий завод. В наступному році на цьому автошляху роботи будуть продовжені.

Триває ремонт дороги на автошляху Р24, який існує між Татаровим та Кам’янцем-Подільським і проходить через південні райони нашої області. Фактично завершено ремонт дороги М-19. Зараз відбувається її розмітка. Тут використано технологію «холодного пластику», намальовано якісну розмітку, а тому видно буде розмітку не менше 3 років.

Також розпочалися роботи по створенню для Тернополя нової об’їзної. Ми писали про це.

А ще завершується капітальний ремонт Струсівського мосту на Теребовлянщині. І його готують до відкриття. Очікуються, що перші автомобілі поїдуть ним в листопаді-грудні.

Отже, область активно ремонтується. За останні роки дороги та вулиці наших міст і сіл змінилися до непізнаваності. В той же час ще залишаються не відремонтовані, або вже знищені після ремонту ділянки доріг. Підкажіть в коментарях, що можна ще відремонтувати?

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.