Понеділок, 17 Червня, 2024

Новий храм УГКЦ освятили на вул. Текстильній

Храм Покладення Чесної Ризи Пресвятої Богородиці УГКЦ освятили 18 жовтня. Розташована церква на вул. Текстильній у Тернополі, розповідає “ternopil-future.com.ua“.

Настоятелем є отець Роман Загородний. Священик розповідає, що храм збудували за 2 роки. Роботи ще не завершилися, бо треба оформити фасад.

Освятив церкву Кир Василій Семенюк, Високопреосвященний архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівської УГКЦ. У проповіді підкреслив, що це історична і незабутня подія для вірян м. Тернопіль. Люди зможуть попросити милості у Господа, принести свої подяки. Усе заради миру та спокою в Україні.

На відкриття завітав Сергій Надал. Міський голов відзначив, що новий храм стане центром не тільки молитви, а й духовного і патріотичного розвитку тернополян. Він вважає церкву необхідністю для росту особистості. Додає, що молитва підтримує християнські та сімейні цінності.

До будівництва долучилися меценати та тернопільські підприємці. Митрополит вручив Сергію Надалу у знак подяки почесну грамоту.

Завдяки появі храму Покладення Ризи Пресвятої Богородиці УГКЦ, майже 300 вірян зможуть звернутися до Бога. Прихожани переконані, це храм великої віри і любові до Господа.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.