П’ятниця, 24 Травня, 2024

Тротуар на вул. Рєпіна оновили, але проблем з дорогою не вирішили

Капітальний ремонт тротуару на вулиці Рєпіна майже закінчили, міська рада Тернополя опублікувала мінізвіт. Все ж тернополяни пишуть зауваження до влади. Скаржаться на проблемну дорогу, пише ternopil-future.com.ua.

Сергій Надал повідомляє, що працівники замінили водопровід і каналізацію, всі інженерні комунікації. Поремонтували проїжджу частину, оновили бордюри.

У Тернопільській міській раді відзвітували, що зараз влаштовують асфальтобетонні покриття на дорозі, вміщують фігурні елементи для користування пішоходами.

У коментарях тернополяни пишуть свої незадоволення ремонтними роботами. Щодо згаданої вул. Рєпіна, то просять спочатку змінити знаки дорожнього руху і результатами робіт незадоволені повністю. Знаки та розмітки дорожнього руху вважають проблемами місцевості. Згідно з коментарями, муніципальна поліція не контролює ділянку на вул. Рєпіна, 18. Скаржаться на затори у цьому місці, бо автомобілі не залишають під дорожніми знаками.

Просять при розширенні дороги облаштувати доріжку для велосипедистів.

Інші користувачі пишуть про вул. Чернівецьку та Микулинецьку. У цих місцях давно розпочали роботи над тротуарами, але досі не закінчили.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.