Понеділок, 17 Червня, 2024

Все про роботу ситуаційного центру в Тернополі

Ситуаційний центр разом із цілодобовою довідковою службою 1580 працює у Тернополі. Функціонує на базі управління муніципальної інспекції. Працівники займаються відстеженням оперативної ситуації в місці, про все повідомляють негайно. Далі на ternopil-future.

Коментарі міського голови щодо роботи ситуаційного центру

Тернопільський ситуаційний центр розміщений на вул. Є. Коновальця, 8. Швидке реагування в реальному часі – особливість роботи установи. Екскурсію-ознайомлення з роботою ситуаційного центру проводить міський голова Сергій Надал. Коментує, оператор та працівники Довідки 1580 працюють в одному приміщенні. Спочатку на гарячу лінію надходить дзвінок або повідомлення про порушення громадського порядку в Тернополі або правил благоустрою міста. Відразу на інформацію реагують фахівці центру, за потреби передають у правоохоронні органи. Наголошує, готують місця для роботи Управління ДСНС Тернопільської області. Міський голова переконаний, це забезпечує ефективне функціонування центру, єдиного у Тернополі.

Відеокамери по всьому місті

Під час презентації демонструють зображення з відеокамер. Помітно все, що відбувається на сорока локаціях. Прилади потрібні заради того, щоб знати що відбувається у кожному куточку міста. За цим слідкують представники правоохоронних органів. Диспетчерський пункт знаходиться у мікрорайоні «Канада», проте контролюють весь Тернопіль. Всього встановлено 735 камер на вулицях, біля житлових будинків. Підкреслюють, найбільше уваги приділяють в’їздам і виїздам з міста, перехрестях, в парках і місцях, де буває зазвичай багато людей. Також слідкують за аварійно-небезпечними ділянками доріг. У закладах дошкільної освіти працює 114 камер, 15 – у медзакладах Тернополя, 118 – біля багатоповерхівок. Кажуть, що результати вже є, бо поліція одразу фіксує порушення громадського порядку, правила безпеки дорожнього руху. Систему планують розширювати щороку, додаватимуть нові відеоприлади. Також хочуть запровадити цілодобову роботу центру. Сергій Надал додає, що встановлять датчики з реакцією на пожежі та затоплення, адже явища можуть виникати різні. Все заради того, щоб містяни почували себе у безпеці. Серед можливостей диспетчерського пункту – поступове нарощення системи відображення.

Директор КП ТМР «Тернопіль Інтеравіа» Святослав Журовський переконаний, робота першого у місті пункту управління стала кроком вперед для розвитку Тернополя. Працівники використовують сучасне комп’ютерне обладнання. Це дозволяє миттєво реагувати на всю інформацію.

Ситуаційні центри відкривають на території усієї України, щоб аналізувати події у місті за допомогою засобів, що накопичують і одразу все аналізують, а ще різних інформаційно-комунікативних технологій. Гарантія окремої продукції сягає до 10 років. У стані меблів врахована функціональність, технічні особливості приміщення, ерготехніку, технологічні процеси.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.