Понеділок, 17 Червня, 2024

Жіночі хрестики: з камінням або без?

Більшість жінок носить таку ювелірну прикрасу як хрестик. Для багатьох це не просто аксесуар, а сильний оберіг, який захищає власника від негараздів і дає можливість правильно молитися за християнськими канонами. Жіночі хрестики характеризуються химерністю дизайнів, наявністю інкрустації дорогоцінних каменів. Є й лаконічні моделі, але вони користуються популярністю в рази менше, ніж інкрустовані хрестики. Переходьте за посиланням https://zolotoyvek.ua/ru/krestiki/l/pol:zhenskie/ і вибирайте ювелірні прикраси, які вам будуть близькі по темпераменту, способу життя та уподобанням.

Відмінність декоративних і релігійних хрестиків

Релігійні натільні хрести носять під одягом. Як правило, вони характеризуються наявністю розп’яття, лаконічністю і простотою форм. Багато людей впевнені, що це сильний оберіг і зв’язок з духовним світом, тому виставляти напоказ такий аксесуар не рекомендується.

Золотой крестик с бриллиантами

Якщо ви віддаєте перевагу декоративному хрестику, то обмежень і заборон в дизайні ювелірної прикраси немає. Аксесуар додасть вишуканості й шарму будь-якому образу і в більшості випадків буде доречний для урочистих заходів або на кожен день. Декоративні хрестики особливо популярні серед молодих дівчат. Ювелірні майстри придумують і створюють нові незвичайні дизайни з урахуванням трендів в поточному сезоні, інкрустують прозорими й різнокольоровими дорогоцінними каменями, комбінують червоне і біле золото. У ювелірному будинку Золотий Вік кожна дівчина знайде хрестик для себе, виходячи з уподобань, призначення аксесуара, способу життя і стилістики.

В першу чергу при виборі зверніть увагу на метал. Можете купити хрестик з золота або срібла в залежності від того дорогоцінного металу, який переважає в аксесуарній групі. Особливо красиво і стильно зараз виглядають комбіновані моделі з білого і червоного золота з інкрустаціями прозорих фіанітів або діамантів. Така ювелірна прикраса виглядає дорого і стильно. Вона універсальна, тому хрестик можна носити регулярно.

Золотая подвеска-иконка «Св. Николай Чудотворец»

Інкрустації в хрестиках частіше прозорі, до них відносяться діаманти й фіаніти. З класичним червоним золотом ще добре поєднуються сапфіри, смарагди та рубіни. Дорогоцінний метал підкреслює красу і багатогранність самоцвіту. Нерідкі дизайни з нанесенням на поверхню хрестика емалі. Вона може бути будь-якого кольору. Головне — щоб емаль гармоніювала з золотом.

Де купити жіночий хрестик

Жінки купують хрестик на тривалий період носіння, тому важливо звернутися в перевірену компанію. Золотий Вік пропонує зносостійкі і якісні ювелірні аксесуари, які при дбайливому носінні та регулярному догляді не втрачають першокласний вигляд.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.